دعای شصت قاف

دعای قرآنی هفت حصار

دعای قرآنی هفت حصار

دعای هفت حصار: دعای دفع بلاها و شر دشمن – دفع جن، انس، همزاد – دفع بدگویان و حسودان و دفع چشم زخم – دفع و ابطال سحر، طلسم، جادو و…

این ۷ دعا ایجاد کننده یک حصار بسیار محکم در مقابل بلایای مختلف و در واقع دافع بلایا و شر دشمن است. کسی که این دعا را با خود به همراه داشته باشد از شر جن و انس در امان خواهد بود. در واقع خواص این دعا بی شمار است ولی بطور کلی به جهت دفع بلیات و حوادث و دفع همزاد و حفظ از شر جن و انس می باشد و همچنین حصاری هفتگانه و غیر قابل نفوذ بوده که محافظ و حفظ کننده انسان در مقابل کلیه دشمنان و بدگویان و حسودان است. خاصیت دیگر دعای هفت حصار، دفع و ابطال سحر و طلسم است و در واقع این دعا، حصار و دژی محکم است در برابر سحر و طلسم. کسی که دعای هفت حصار را به همراه داشته باشد همچنین به اذن خداوند تبارک و تعالی از هر گونه چشم زخمی در امان خواهد بود.

بهترین حالت برای نگارش این دعا، نگارش در ساعت سعد و حکاکی بر روی ورق مسی یا نگارش با ماژیک مشکی بر روی ورق مسی – یا نگارش با گلاب و زعفران و قلم نی بر روی کاغذ بدون خط سفید می باشد.

أعُوذُ باللَّهِ مِنَ الشَّیْطانِ الرَّجِیـمِ

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

وَإِذَا قَرَأْتَ الْقُرآنَ جَعَلْنَا بَیْنَکَ وَبَیْنَ الَّذِینَ لاَ یُؤْمِنُونَ بِالآخِرَهِ حِجَابًا مَّسْتُورًا وَجَعَلْنَا عَلَى قُلُوبِهِمْ أَکِنَّهً أَن یَفْقَهُوهُ وَفِی آذَانِهِمْ وَقْرًا فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ إِن یَنصُرْکُمُ اللّهُ فَلاَ غَالِبَ لَکُمْ وَإِن یَخْذُلْکُمْ فَمَن ذَا الَّذِی یَنصُرُکُم مِّن بَعْدِهِ وَعَلَى اللّهِ فَلْیَتَوَکِّلِ الْمُؤْمِنُونَ وَعَلَى اللّهِ فَتَوَکَّلُواْ إِن کُنتُم مُّؤْمِنِینَ قُلْ کُلٌّ مُّتَرَبِّصٌ فَتَرَبَّصُوا فَسَتَعْلَمُونَ مَنْ أَصْحَابُ الصِّرَاطِ السَّوِیِّ وَمَنِ اهْتَدَى یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ اصْبِرُواْ وَصَابِرُواْ وَرَابِطُواْ وَاتَّقُواْ اللّهَ لَعَلَّکُمْ تُفْلِحُونَ …..

دریافت ادامه دعاها

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا